Kőkedvencem pályázat eredményei

eredmény No pályázók neve Iskola/tanár téma
A kategória
1. díj
2. Barna Imre,
Oláh Csaba,
Patkó János
Pazicska Tamás
Vass Péter,
Zelinka István
Gödi Piarista Szakmunkásképző Somorjai Antal Budapest, Gellért rakpart,
kőkerítés
B kategória
1.díj
3/11 Stéger Zoltán Táncsics M. SZKI, Veszprém
Kőszegi Lajos
 
Gyulafirátót, rom, ablak
         
B kategória
2. díj
3/3 György Sebastian Táncsics M. SZKI, Veszprém
Tölgyesi Ákos
Litér, ref. t. kapuzat
B kategória
2. díj
3/8 Piros Csilla Táncsics M. SZKI, Veszprém
Kőszegi Lajos
Tölgyesi Ákos
Veszprém, Almádi út "Bakterház" vendéglő fali ivókútja
B kategória
2. díj
19 Nagy Szabolcs Ádám
 
Teleky József Dezső
Kós Károly Építészeti SZKI
Csíkszereda
Nagy Mária Magdolna
Csíkszereda- Zsögöd
Nagy Imre u. 44
Homlokzti kőrészletek
         
3. díj
B kategória
3/9 Rakk Szabina Táncsics M. SZKI, Veszprém
Vándor András
Veszprém, Gizella kápolnaportál háromnegyed oszlopa
3. díj
B kategória
14 Szabó Ferenc
Bakos tamás
Váczi Csaba
Király Endre, Ipari SZKI, Vác
Authné Balogh Erika
Vác, Siketnéma Intézet kapuzat kőoszlopa
         
kiemelt jutalom
A kategória
1/3 Jánosi Albert
 
Pánczél Róbert
C.Brancusi Iskolaközpont
Marosvásárhely
Csutak Attila
Mandrila Anna
Iszlai Mária
Marosszentgyörgy,
Iskola út 3/7
 
kiemelt jutalom
C kategória
18 Garai Péter
 
Bernáth Ferenc
BME Középületttervezési tszk.
Radványi György DLA
Budapest,
Gellért rkp.,
kerítés kis oszlop
         
Jutalom
A kategória
1/2 Incze Levente
 
Gálfi János
C.Brancusi Iskolaközpont
Marosvásárhely
Csutak Attila
Mandrila Anna
Iszlai Mária
Marosvásárhely,
Enescu utca 1.
Jutalom
C kategória
10 Szőcs István Levente Középület- tszk.
Radványi György DLA
Sátoraljaújhely,
Kazinczy u. 17.
 
 
OKLEVELET KAPNAK:
 
"B" kategória
 
sorszám Pályázó (k) neve tanintézet Felkészítő tanár Pályamű helye
3/1 Antal Szabolcs Táncsics M. SZKI, Veszprém Nincs megjelölve Ajka-Tósokberénd
Szt. István t. főkapu
3/2 Déri László Táncsics M. SZKI, Veszprém Kőszegi Lajos
Vándor András
Veszprém, Haiszler-kápolna
lépcső
3/4 Lenner Renáta Táncsics M. SZKI, Veszprém Vándor András Veszprém székesegyház,
Ny-i kapuja
3/5 Kardos Ádám Táncsics M. SZKI, Veszprém Vándor András Sukoró ref.t.
Úrasztal
3/6 Kónya Balázs Táncsics M. SZKI, Veszprém Vándor András Veszprém, Vár u. 7. Vass galéria kapu
3/7 Nyéki Andrea Táncsics M. SZKI, Veszprém Tölgyesi Ákos
Kőszegi Lajos
 
Veszprém, Érseki palota,
Kapuzat oszlopa
3/9 Rakk Szabina Táncsics M. SZKI, Veszprém Vándor András Veszprém, Gizella kápolnaportál háromnegyed oszlopa
3/10 Simon Katalin Táncsics M. SZKI, Veszprém Kőszegi Lajos
 
Veszprém, Érseki palota, kapu orom-motívum
3/12 Verebélyi Krisztina Táncsics M. SZKI, Veszprém Vándor András Mátraverebély, rk. t.
ülőfülke
3/13 Weller Titanilla Táncsics M. SZKI, Veszprém Vándor András Veszprém székesegyház,
déli kapu
 
5 Völgyi László Pogány Frigyes Kéttannyelvű SZKI, Budapest Dr. Temesváry Lászlóné
 
Gödöllői kastély
Sarok őrpavilon
6 Macsali László Zsolt Pogány Frigyes Kéttannyelvű SZKI, Budapest Dr. Temesváry Lászlóné
 
Budapest, XXII.
Stáció lépcső
7 Hajdú Illés
Elek Ágnes
Vincze Róbert
Szolnok, Építészeti, Faipari és Környezetgazdálkodási SZKI, II. tagintézmény Nincs megjelölve Szolnok, rk. T. Szentháromság tér, kapu
9. Szanyi Tibor
Szalai Anett
Takács Tamás
Hefele Menyhért Éptő- és Faipari SZKI Sághy László Szombathely Thököly u. 16.
11 Iszlay Lóránd
Fülöp Margit
Tamás Cristian
C.Brancusi Szakközépiskola-központ
Marosvásárhely
  Marosvásárhely
Vártemplom kapuja
12 Barkóczi Timea
Iszlay Loránd
Csortán Andrea
C.Brancusi Sazkközépiskola-központ
Marosvásárhely
Szőcs Irén Marosvásárhely
Teleki ház
tornácoszlop
13 Ádám Ivett
Tóth Kamilla
Építőipri faipari SZKI, Kaposvár Csáki Emese Kaposvár, Kaposszentjakab rom,
kőelem
15 Balonyi Gábor
Papp Nándor
Hild József SZKI,
Dunaújváros
Bartus Tamás Dunaújváros Iskolakapuzat plasztikai műve (Laborcz F. dombormű)
16 Kocsis Viktor
Kovács Lajos
Serfőző Károly
Építészeti és Faipari és Környezetgzd SZKI
Szolnok
Némedy Krisztián Szolnok,
Evangélikus t.
kapuzata
17/1 Szabó Dóra Pollack Mihály SZKI,
Pécs
Ránics Zsuzsanna Pécs, Vármegyeház
főbejárata
17/2 Ragán Attila Pollack Mihály SZKI,
Pécs
Ránics Zsuzsanna Pécs, Káptalan u. 2., kanonokház
19 Nagy Szabolcs Ádám
Teleky József Dezső
Kós Károly Építészeti SZKI
Csíkszereda
Nagy Mária Magdolna Csíkszereda- Zsögöd
Nagy Imre u. 44
Homlokzti kőrészletek

Newstyle Design
Az oldal megtekintéséhez Internet Explorer 6 ajánlott és Flash Player 7 szükséges